Automobilio paskola Automobilio pirkimas be KASKO
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 66 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 1 % tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1404,50 €, mėnesio įmoka – 21,28 €, mėnesio administravimo mokestis - 5,70 € bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 14 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 14,00 % iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 21,28 € iki 30,31 €.

Automobilio paskola – suteikia galimybę judėti!

 • Rinkitės
  automobilį
 • Nėra pradinio
  įnašo
 • Automobilis iš
  karto Jūsų
 • Nereikalaujama
  kasko

Kas tai yra paskola automobiliui?

Kreditas automobiliui įsigyti taip pat apima ir šias transporto priemones: motociklą, jachtą, žvejybinę valtį ir pan. Mūsų siūlomi autokreditai pasižymi itin geromis sąlygomis. Priimti ir įgyvendinti sprendimą dėl kredito automobiliui įsigyti, palyginus su automobilio lizingu, užtrunka žymiai trumpiau. Priešingai nei autolizingo atveju, kuomet automobilio savininku tampa lizingo davėjas, įsigiję automobilį pasinaudodami kreditu – Jūs iš karto tampate jo šeimininku.

CHAT – konsultacija
Sveiki!
Mūsų konsultantai tarnyba dirba I-V: 8:00 – 20:00 ir VI-VII: 10:00 – 18:00.
Rekomenduojame Jums siųsti savo klausimą elektroniniu paštu info@nordecum.lt, nurodant savo klausimą ir kontaktinius duomenis, kurie padėtų su Jumis susisiekti. Tai leis efektyviai išspręsti Jūsų klausimą.